Duogolf

bekijkons2 icon facebook 32 icon twitter 32

2018-Subpag.afb.1.jpg

Onze sponsoren van 2018:

Golftrips.nu 1200

W A G transp

Profiel foto 2017 Facebook

Uitslagen competitie 2018

"AARDVERSCHUIVING" BIJ GROTE FINALES
"Duo DuikBoOt" & "Duo OutOfBounds" winnen gofreis naar Praag
Duo DuikbootDuo OutOfBounds

De Duogolf Duo's van het Jaar 2018!
Links Duo DuikBoOt (Otto  Hubregtse & Boyd de Groot), rechts Duo OutOfBounds (Rombout van der Wal & Hans Mirck)

Alle uitslagen van de Grote Finales en de Kleine Finale van 6 oktober zijn hieronder te downloaden:

GROTE FINALE STROKEPLAY
GROTE FINALE STABLEFORD
KLEINE FINALE 

Alle uitslagen van speelronde 5 (september) zijn hieronder te downloaden:

VR-8 op Golfresidentie Dronten strokeplaycategorie
VR-8 op Golfresidentie Dronten Stablefordcategorie
ZA-5 op Het Rijk van Nunspeet strokeplaycategorie
ZA-5 op Het Rijk van Nunspeet Stablefordcategorie

Alle uitslagen van de Teutoburgerwald Carrousel

C-2 dag 1 op GC Senne-Gut Welschof (D) strokeplaycategorie

C-2 dag 1 op GC Senne-Gut Welschof (D) Stablefordcategorie

C-2 dag 2 op Lippischer GC (D) strokeplaycategorie
C-2 dag 2 op Lippischer GC (D) Stablefordcategorie

C-2 dag 3 op LGC Bad Salzuflen (D) strokeplaycategorie
C-2 dag 3 op LGC Bad Salzuflen (D) Stablefordcategorie

Alle uitslagen van speelronde 4 (augustus) zijn hieronder te downloaden:

VR-7 op GC Havelte strokeplaycategorie
VR-7 op GC Havelte Stablefordcategorie
ZA-4 op G&CC Hooge Graven strokeplaycategorie
ZA-4 op G&CC Hooge Graven Stablefordcategorie

Alle uitslagen van de 4e Osnabrückerland Carrousel

C-1 dag 1 op GC Osnabrück-Dütetal (D) strokeplaycategorie

C-1 dag 1 op GC Osnabrück-Dütetal (D) Stablefordcategorie

C-1 dag 2 op Osnabrücker GC (D) strokeplaycategorie
C-1 dag 2 op Osnabrücker GC (D) Stablefordcategorie

C-1 dag 3 op Artland GC (D) strokeplaycategorie
C-1 dag 3 op Artland GC (D) Stablefordcategorie

Alle uitslagen van speelronde 3 (juli) zijn hieronder te downloaden:

VR-5 op GC Emstal-Lingen (D) strokeplaycategorie
VR-5 op GC Emstal-Lingen (D) Stablefordcategorie
VR-6 op Landgoed Blijenbeek strokeplaycategorie
VR-6 op Landgoed Blijenbeek Stablefordcategorie
ZA-3 op G&CC Geijsteren strokeplaycategorie
ZA-3 op G&CC Geijsteren Stablefordcategorie

Alle uitslagen van speelronde 2 (juni) zijn hieronder te downloaden:

VR-3 op Sallandsche GC de Hoek strokeplaycategorie
VR-3 op Sallandsche GC de Hoek Stablefordcategorie
VR-4 op GC Hünxerwald (D) strokeplaycategorie
VR-4 op GC Hünxerwald (D) Stablefordcategorie
ZA-2 op GC Borghees (D) strokeplaycategorie
ZA-2 op GC Borghees (D) Stablefordcategorie

Alle uitslagen van speelronde 1 (mei) zijn hieronder te downloaden:

VR-1 op GC de Keppelse strokeplaycategorie
VR-1 op GC de Keppelse Stablefordcategorie
VR-2 op DGC de Gelpenberg strokeplaycategorie
VR-2 op DGC de Gelpenberg Stablefordcategorie
ZA-1 op GC Gut Düneburg (D) strokeplaycategorie
ZA-1 op GC Gut Düneburg (D) Stablefordcategorie

Kijk voor de twee klassementen na ALLE gespeelde wedstrijden in de strokeplay categorie HIER

Kijk voor de twee klassementen na ALLE gespeelde wedstrijden in de Stableford categorie HIER

Deel dit artikel

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn